Вітрові електричні установки та міні ГЕС

Проектування. Виробництво. Встановлення під ключ.
укр
eng
альтернативна вітроенергетика

Про нас

Підприємство ТОВ «НВП «Альт-Енерго» офіційно було зареєстровано у жовтні 2015 року. До відкриття декілька років ми проводили дослідження у сфері вітрової електроенергетики. За цей період були випробовані чотири профіля крила для вітроколеса, а також розроблена технологія з виготовлення власних генераторів. Крім того була розроблена автоматика для керування обертаючим моментом вітроелектрогенератора (ВЕГ) та зарядом акумуляторних батарей в залежності від швидкості вітру.

Важливо зазначити, що ця робота була проведена спеціально на території України беручи до уваги її кліматичні умови та ландшафти. Тому при проектуванні ВЕГ (вітряка) важливо знати, що середня річна швидкість вітру в Україні є близько 4 м/с, вітрові потоки часто змінюнють напрямок, з листопада по березень місяць існує вірогідність налипання мокрого снігу і т.д. В таких кліматичних та природніх умовах більшість ВЕГ іноземного виробництва працюють дуже неефективно. Розроблений нами вітрогенератор здатний розпочинати свою роботу при швидкості вітру 2 м/с.

Наразі ми можемо зпроектувати та виготовити ВЕГ будь-якої потужності та відповідну до нього автоматику.

Наша продукція запатентована та сертифікована на території України. Також ми отримали висновок СЕС. Все це при бажанні дозволяє придбати установку за кредитні кошти. 

Також ми розробляємо індивідуально під кожного замовника міні гідроелектростанції.

 

Партнерам/Дилерам

У разі Вашої зацікавленості у нашій продукції ми будемо раді співробітництву з Вами.

Залиште будь ласка інформацію на сайті або напишіть нам на електронну пошту